Apple, Google Haritalar'ı tüm ABD kullanıcılarına yeniden tasarladı

Serhat

Forum Yöneticisi
Yönetici
Teknoloji devi, uygulamanın en son sürümünün kullanıcıları Google Haritalar, Waze ve diğer rakiplerden uzaklaştıracağını umuyor.
Apple'ın yeniden tasarlanmış Haritalar uygulaması geldi. Şirket Perşembe günü yenilenen uygulamasının artık ABD kullanıcıları için mevcut olduğunu ve "önümüzdeki aylarda" Avrupa'ya geleceğini söyledi. Apple Haritalar'ın yeniden tasarımı gezinmeyi daha hızlı ve daha doğru hale getirir ve kullanıcılara "yolların, binaların, parkların, havaalanlarının, alışveriş merkezlerinin ve daha fazlasının kapsamlı görünümlerini" verir. Apple, yüzlerce uçak ve otomobili özel sensörler ve lidar ile donatarak haritalama hizmetini sıfırdan yeniden inşa etti. Apple Maps yazılımının en son yinelemesini, kullanıcıları Google Haritalar, Waze ve diğer rakiplerden uzaklaştırmak için yeterli olacağını umuyor.
Apple'ın internet yazılımı ve hizmetleri kıdemli başkan yardımcısı Eddy Cue bir basın bülteninde, "Gezegendeki insanların bugün dünyayı nasıl keşfettiğini yansıtan en iyi ve en özel haritalar uygulamasını oluşturmaya başladık." Dedi. "Derin bir yatırım yaptığımız ve Haritalar'ın insanların hayatlarını nasıl geliştirdiğini - işten okula veya okula gitmek veya önemli bir tatil planlamak - temelde gizlilikle yeniden canlandırmak için haritayı baştan inşa etmemiz gerekiyor. " Yeni Haritalar uygulamalarıyla birlikte, gerçek zamanlı geçiş, Cuma günü başlayacak olan Super Bowl için Miami'de sunulacak.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst